Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas´ta çeşitli temaslarda bulundu.

Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas´ta çeşitli temaslarda bulundu.

Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas´ta çeşitli temaslarda bulundu.

Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Sivas´ta çeşitli temaslarda bulundu. Bakan Yılmaz, kentteki programı kapsamda Sivas Halk Eğitim Merkezi tarafından TOKİ Ahmet Yesevi İlk/Ortaokulu’nda düzenlenen kursların sergi açılışını yaptı. Bakan Yılmaz’a Sivas Valisi Davut Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın, İl Emniyet Müdürü Turan Aksoy, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ve il protokolünün önde gelen isimleri de eşlik etti… Burada kısa bir selamlama konuşması yapan Bakan Yılmaz daha sonra el sanatları sergisinin açılışını gerçekleştirdi. Bakan Yılmaz ve beraberindeki protokol üyeleri daha sonra sergiyi gezerek, ürünler hakkında kursiyerlerden bilgi aldı. Bakan Yılmaz, sergiyi gezdikten sonra Kursiyerlere sertifikalarını takdim etti.
YILMAZ, SİVAS BELEDİYESPOR’UN MAÇINI İZLEDİ
 
Bakan Yılmaz, buradaki temaslarının ardından TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Sivas Belediyespor’un Muhsin Yazıcıoğlu Stadyumu’nda Kocaeli Birlikspor ile karşı karşıya geldiği maçın ilk yarısını izledi. Bakan Yılmaz maçın ardından kent merkezinde faaliyete giren Trafik Bilinci Oluşturma ve Geliştirme Derneği’nin açılışını gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Mustafa Er’den, derneğin kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgi alan Bakan Yılmaz, daha sonra bir çay ocağında vatandaşlarla çay içerek sohbet etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/mill-egitim-bakani-ismet-yilmaz-sivasta-cesitli-temaslarda-bulundu/icerik/1839 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.