Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ÇEDAŞ ve CK Enerji Çamlıbel Elektrik A.Ş. Arasında Zeka Oyunları Yarışması ve Enerji Okuryazarlığı Projesi İle İlgili İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ÇEDAŞ ve CK Enerji Çamlıbel Elektrik A.Ş. Arasında Zeka Oyunları Yarışması ve Enerji  Okuryazarlığı Projesi İle İlgili İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ÇEDAŞ ve CK Enerji Çamlıbel Elektrik A.Ş. Arasında Zeka Oyunları Yarışması ve Enerji Okuryazarlığı Projesi İle İlgili İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ÇEDAŞ ve CK Enerji Çamlıbel Elektrik A.Ş. Arasında; “Zekâ Oyunları Yarışmaları” ve “Enerji Okuryazarlığı” Projesi ile ilgili iş birliği protokolü imzalandı. Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın makamında gerçekleştirilen imza törenine Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) Genel Müdürü Niyazi Kıvılcım ve CK Enerji Çamlıbel Elektrik Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin katıldı.
 
Kıvılcım ve Tekin, imza töreni öncesinde kurumlar arası işbirliği ile hayata geçirilecek, projelerin detayları hakkında bilgi verdi. ÇEDAŞ, CK Enerji ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında imzalanan “Zekâ Oyunları Yarışmaları” protokolü kapsamında Ortaokul öğrencilerine yönelik Mangala, İlkokullar öğrencilerine yönelik ise Reverse yarışması gerçekleştirileceği belirtildi.
Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile CK Enerji arasında imzalanan “Enerji Okuryazarlığı” projesi işbirliği protokolü kapsamında ise öğretmenlere ve İlkokul 3. Ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik eğitim seminerleri düzenleneceği ifade edildi. CK Enerji tarafından hayata geçirilen “Enerji Okuryazarlığı” projesi ile Türkiye’de enerji verimliliği ve güvenliği kavramlarının yaygınlaştırılması hedeflendiği kaydedildi.
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Müdürlüğümüz ile CK Enerji ve ÇEDAŞ arasında imzalanan işbirliği protokollerinin hayırlı olmasını diledi. Savaşçı, Tekin ve Kıvılcım daha sonra işbirliği protokollerini imzaladı.
 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/milli-egitim-mudurlugumuz-ile-cedas-ve-ck-enerji-camlibel-elektrik-as-arasinda-zeka-oyunlari-yarismasi-ve-enerji-okuryazarligi-projesi-ile-ilgili-isbirligi-protokolu-imzalandi/icerik/3833 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.