Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde sosyal,  kültürel ve sanatsal alanlarda kurslar açılarak kursiyerlerin eğitiminin gerçekleştirilmesi ve eğitimin sonunda başarılı olanların belgelendirilmesi sağlanacak.
İl Kültür ve Turizm Müdürü Teoman Karaca ve kurum yetkilileri ile Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Baker bu kapsamında Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı ile makamında bir araya geldi. Halk Eğitim Merkezi bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan kurs faaliyetleri üzerinde görüş alışverişinde bulunan Savaşçı ve Karaca, protokolün hayırlı uğurlu olmasını diledi.
Savaşçı; Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve İl Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilecek kurslarla katılımcıların sanatsal, kültürel ve sosyal alanlarda bilgi, beceri ve yeteneklerinin ortaya çıkarılması, estetik zevklerinin geliştirilmesi ve desteklenmesinin hedeflendiğini söyledi.
Savaşçı, Karaca ve Baker daha sonra işbirliği protokolünü imzaladı.
 
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, günün anısına Karaca, Baker ve beraberindekilere Müdürlüğümüzün yayınları arasında yer alan Yazan Gençlik Ecdadının İzinde Çanakkale Hikayeleri ile Fatihin Günlüğü kitaplarını hediye etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/milli-egitim-mudurlugumuz-ile-il-kultur-ve-turizm-mudurlugu-arasinda-isbirligi-protokolu-imzalandi/icerik/4354 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.