Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesince düzenlenen Ortaokul 8. Sınıf öğrencileri arası THM Ses yarışmasının finali yapıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesince düzenlenen Ortaokul 8. Sınıf öğrencileri arası THM Ses yarışmasının finali yapıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesince düzenlenen Ortaokul 8. Sınıf öğrencileri arası THM Ses yarışmasının finali yapıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesince düzenlenen Ortaokul 8. Sınıf öğrencileri arası THM Ses yarışmasının finali yapıldı. Kadı Burhanettin Öğrenci Meclisi Projesi kapsamında Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda düzenlenen programda 8. Sınıflar arasında düzenlenen “Hayvan Sevgisi” konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler için de ödül töreni düzenlendi.
Programa Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Harun Kaya, okul müdürleri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programın açış konuşmasını Okul Müdürü Kaya Yaptı. Kaya, konuşmasında ses ve resim yarışmalarının detayları hakkında bilgi verdi.  Kaya’nın konuşmasının ardından ses yarışmasında elemeleri geçerek finale katılmaya hak kazanan 10 öğrenci, birincilik için jüri karşısına çıktı. Tüm öğrenciler performansları ile salonda bulunanların beğenisini kazanırken, jüri üyelerinin yaptığı değerlendirmede birinciliği Suşehri Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Şaban Özcan, ikinciliği Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu öğrencisi Resul Sarı, üçüncülüğü ise Gazipaşa Ortaokulu öğrencisi Busenur Han elde etti. Jüri üyelerinin yaptığı değerlendirmenin ardından ödül törenine geçildi. Yarışmada dereceye giren öğrencilere teşekkür belgesi ve ödüllerini Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy takdim etti. Altınsoy, yarışmada dereceye giren ve katılım sağlayan bütün öğrencileri tebrik ederek, programın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
Daha sonra ise Kadı Burhaneddin Öğrenci Meclisi Projesi kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesi’nce gerçekleştirilen 8. Sınıflar arası geleneksel resim yarışması için ödül töreni düzenlendi. Yarışmada birinci olan Mustafa Taki İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Zeynep Durna, ikinci Zara Reşit Akif Paşa Ortaokulu öğrencisi Ceren Çatalkaya ve üçüncü Şarkışla Anafartalar Ortaokulu öğrencisi Çağatay Karabulut’a ödüllerini Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy takdim etti. Yarışmada mansiyon ödülü alan öğrencilere de katılım ve başarı belgesi takdim edildi.
Programın sonunda Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi Gizem Aydemir tarafından çizilen Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’un yağlı boya tablosu Altınsoy’a hediye edildi. Altınsoy, resmini çizen öğrenciye tebrik ve teşekkürlerini iletti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/milli-egitim-mudurlugumuz-koordinesinde-muzaffer-sarisozen-guzel-sanatlar-lisesince-duzenlenen-ortaokul-8-sinif-ogrencileri-arasi-thm-ses-yarismasinin-finali-yapildi/icerik/2561 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.