Milli Eğitim Müdürlüğümüzde bayramlaşma programı düzenlendi.

Milli Eğitim Müdürlüğümüzde bayramlaşma programı düzenlendi.

Milli Eğitim Müdürlüğümüzde bayramlaşma programı düzenlendi.

Milli Eğitim Müdürlüğümüzde bayramlaşma programı düzenlendi. Kurban Bayramı sonrasındaki ilk iş gününde gerçekleştirilen bayramlaşma programına Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Harun Tan, Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı Selahattin Satılmış, Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz ve kurum personeli katıldı.
Programda konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, “Biz bir aileyiz. Sizlerle beraber görev yapıyoruz. Bu nedenle bizim için öneminiz büyük. Bayram sonrasındaki ilk iş gününde bayramlaşmamızı yapalım istedik. Hepinizin bayramını tebrik ediyorum” dedi.
 
Altınsoy ve beraberindeki kurum yöneticileri daha sonra tek tek personelle tokalaşarak bayramlaştı. Bayramlaşma sırasında personele çikolata ikramında bulunuldu.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/milli-egitim-mudurlugumuzde-bayramlasma-programi-duzenlendi/icerik/1570 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.