Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Gürün 80. Yıl Yatılı Bölge Ortaokulunu Ziyaret Etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Gürün 80. Yıl Yatılı Bölge Ortaokulunu Ziyaret Etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Gürün 80. Yıl Yatılı Bölge Ortaokulunu Ziyaret Etti.

 
 Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Gürün İlçe Milli Eğitim Müdürü Muharrem Demir İle Birlikte 80. Yıl Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret etti. İlk olarak Okul Müdürü Ali Kaplan’dan okulun durumu hakkında bilgi alan Savaşçı, daha sonra okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerden MEB 2023 Vizyon Belgesini mutlaka okumalarını isteyen Savaşçı, “Vizyon belgesi, yapacağımız çalışmalarda bizim rehberimiz olacak. Sivas Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Valiliğimiz himayelerinde bakanlığımızın açıkladığı vizyon belgesinin ruhuna uygun bir çalışmayı hayata geçirdik. ‘2023’e Doğru Eğitimde Değişim Dönüşüm Hareketi’ adı ile başlattığımız bu proje kapsamında okullarımıza robotik kodlama ve dil sınıfı gibi birçok atölye kazandırıyor, eğitimin niteliğini artıracak projeleri bir bir hayata geçiriyoruz. Bu noktada Sayın Valimizin büyük desteği var ve bu destek önümüzü açıyor, bizleri motive ediyor. Biz bu çalışmaları yürütürken başarılı olmamızın en önemli olan şartı ise sizlersiniz. Eğer sizler bu çalışmalara destek verir, katkı sağlarsanız o zaman istediğimiz hedeflere ulaşır, arzuladığımız başarıları yakalarız. Sizlerin fikir ve önerilerini önemsiyor, bu çalışmalarımıza katkı sağlamanızı bekliyoruz.” İfadelerini kullandı.
 
Konuşmasının ardından bir süre öğretmenlerle sohbet eden Savaşçı, öğretmenlerin görüş öneri ve taleplerini de dinledi. Savaşçı, daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Muharrem Demir ile birlikte okul binasında incelemelerde bulundu. Bazı sınıfları ziyaret eden Savaşçı, öğrencilerle de sohbet etti.

 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/milli-egitim-mudurumuz-ebubekir-siddik-savasci-gurun-80-yil-yatili-bolge-ortaokulunu-ziyaret-etti/icerik/3178 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.