Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Gürün’de Öğretmen ve Öğrencilerle Bir Araya Geldi.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Gürün’de Öğretmen ve Öğrencilerle Bir Araya Geldi.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Gürün’de Öğretmen ve Öğrencilerle Bir Araya Geldi.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Gürün’de okulları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Savaşçı, ilk olarak ilçe Kaymakamı Kadir Algın, Belediye Başkanı Nami Çiftçi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Muharrem Demir ile birlikte Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret etti. Ziyaret öncesinde okul bahçesine yapılan halı sahanın açılışı gerçekleştirildi. Açılış kurdelesini öğrencilerle birlikte kesen Savaşçı, Algın ve Çiftçi, halı sahanın hayırlı uğurlu olmasını diledi.
 
Savaşçı, Algın ve beraberindekiler daha sonra okulu ziyaret ederek okulda görev yapan öğretmenlerin 5 Ekim Dünya Öğretmenler gününü kutladı. Okul binasında incelemelerde bulunan Savaşçı ve Algın, ardından sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Savaşçı ve Algın, okulda görev yapan öğretmenlerle de bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.  
Savaşçı, Algın ve Çitçi, daha sonra 80. Yıl Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret etti. Okul binasında incelemelerde bulunan Savaşçı ve Algın, Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen Sanat Sivas Projesi kapsamında okula kazandıran müzik ve resim atölyelerini de ziyaret ederek müzik atölyesinde eğitim alan öğrencilerin müzik dinletisine eşlik etti.
Savaşçı, okulda oluşturulan EBA Destek Noktasında canlı derse katılan öğrencilerin de dersine konuk oldu. Bir süre öğrencilerle sohbet eden Savaşçı, öğrencilere başarılar diledi.
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Muharrem Demir ile birlikte Vilayetler Hizmet Birliği Gürün Anaokulunu ziyaret etti. Sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden savaşçı, öğrencilerin ders etkinliklerine de eşlik etti. Savaşçı, daha sonra okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerin yeni eğitim-öğretim yılına ilişkin görüş ve önerilerini dinleyen Savaşçı, 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü’nü kutlayarak çiçek takdim etti.
Savaşçı, son olarak Gürün Fen Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulunu ziyaret etti. Okul binasında incelemelerde bulunarak bilgi alan Savaşçı, okulda görev yapan öğretmenlere çiçek takdim ederek 5 Ekim Dünya Öğretmenler Günü’nü kutladı.
 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/milli-egitim-mudurumuz-ebubekir-siddik-savasci-gurunde-ogretmen-ve-ogrencilerle-bir-araya-geldi/icerik/4303 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.