Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şarkışla’da Okul Müdürleri İle Bir Araya Geldi.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şarkışla’da Okul Müdürleri İle Bir Araya Geldi.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şarkışla’da Okul Müdürleri İle Bir Araya Geldi.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şarkışla’da okul müdürleri ile bir arya geldi. Şarkışla Anadolu İmam Hatip Lisesi Şems-i Sivasi Erkek Öğrenci Pansiyonda gerçekleştirilen toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Ergen ve Şube Müdürümüz Muhammed Alpaslan Ünal da katıldı.
Toplantıda konuşan Savaşçı, eğitimde istenilen başarının yakalanabilmesi için okul müdürlerine büyük görev ve sorumluluklar düştüğünü söyledi. Okul müdürlerinden okullarında huzur ve birlikteliği tesis etmelerini isteyen Savaşçı, “Gerçekten Sivas, eğitim alanında çok büyük yatırımılar aldı. Eski Milli Eğitim Bakanımız İsmet Yılmaz’ın döneminde ilimizin her bir köşesine son derece modern ve donanımlı eğitim yuvaları kazandırıldı. Bizler, Sayın Valimizin himayesinde birçok proje ve çalışmayı hayata geçiriyor, okullarımızda daha nitelikli bir eğitim ortamı oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sayın Valimiz Salih Ayhan’ın gerçekten bizlere çok büyük desteği var. Vali bey, her fırsatta, öğretmenlerimizle, okul idarecilerimizle bir araya geliyor, makul olan her talebi karşılamak için gecesini gündüzüne katıyor. Bizlerin de sahip olduğumuz bu imkânları ve desteği en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. Bu konuda sizlere güveniyor, inanıyorum. El ele vereceğiz, sizlerle, öğretmenlerimizle gecemizi gündüzümüze katacağız ve arzu ettiğimiz başarıyı yakalayacağız.” Dedi.
Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen Sanat Sivas, Spor Sivas ve KÖPRÜ projelerinin de en iyi şekilde uygulanmasını isteyen Savaşçı, “Biz, çocuklarımızı akademik yönden geleceğe hazırlarken, sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerin de içerisinde yer almalarını istiyoruz. Bu projelerin takipçisi olalım ve en iyi şekilde uygulayalım” ifadelerini kullandı.
Savaşçı, daha sonra okul müdürlerinin görüş, öneri ve taleplerini dinledi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/milli-egitim-mudurumuz-ebubekir-siddik-savasci-sarkislada-okul-mudurleri-ile-bir-araya-geldi/icerik/3860 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.