Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Yıldızeli’nde Görev Yapan Öğretmenlerle Bir Araya Geldi.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Yıldızeli’nde Görev Yapan Öğretmenlerle Bir Araya Geldi.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Yıldızeli’nde Görev Yapan Öğretmenlerle Bir Araya Geldi.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Öğretmen Buluşmaları Programı kapsamında Yıldızeli’nde görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi. Yıldızeli Pamuk Pınar Yatılı Bölge Ortaokulunda düzenlenen programa İlçe Milli Eğitim Müdürü Tuncay Baral ve Şube Müdürümüz Muhammed Alpaslan Ünal’da katıldı.
Akşam yemeğini öğretmenlerle birlikte okul yemekhanesinde yiyen Savaşçı, daha sonra öğretmenlerle sohbet etti. Sivas’ta eğitim alanında gerçekleştirilen yatırım, proje ve çalışmalara değinen Savaşçı, 700 milyon liralık eğitim yatırımı gerçekleştirilen kentte fiziki anlamda çok önemli bir eksik bulunmadığını, son derece modern ve donanımlı eğitim yuvalarının şehrin dört bir tarafında eğitim hizmeti verdiğini söyledi.
Başta Milli Eğitim eski Bakanı İsmet Yılmaz ve Sivas Valisi Salih Ayhan olmak üzere bu yatırımların Sivas’a kazandırılmasında emeği olan herkese teşekkür eden Savaşçı, “Şimdi bize düşen, bu imkanları en iyi şekilde değerlendirerek Sivas’ı eğitimde en iyi noktaya getirmektir. El ele vereceğiz, gecemizi gündümüze katacağız ve Sivas’ı eğitimde üst sıralara taşıyacağız.
Gerçekten eğitime, öğretmene büyük önem veren ve her zaman bizlerin yanında olan bir valimiz var. Sayın Valimiz Salih Ayhan’ın öncülüğünde Sivas’ta eğitim seferberliği başlattık. Çok önemli proje ve çalışmaları bir bir hayata geçiriyor, sizlerin öneri ve taleplerini de dikkate alarak yolumuza devam ediyoruz. Sizlerin gayret ve desteği olmadan arzu ettiğimiz başarıyı yakalamamız mümkün değil. Ben tüm öğretmenlerime özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.
Savaşçı, daha sonra öğretmenlerin görüş öneri ve taleplerini dinledi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/milli-egitim-mudurumuz-ebubekir-siddik-savasci-yildizelinde-gorev-yapan-ogretmenlerle-bir-araya-geldi/icerik/3710 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.