Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Alparslan Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Alparslan Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Alparslan Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Alparslan Ortaokulu’nu ziyaret etti. Okul Müdürü Hasan Sarıtaş’tan okul hakkında bilgi alan Altınsoy, daha sonra bilişim sınıfındaki öğrencilerle sohbet etti. Altınsoy, “Anne ve babalarınız sizlerin en iyi şekilde eğitim alabilmeniz için çabalıyor. Okulunuzda ise öğretmenleriniz sizleri en iyi şekilde yetiştirmenin gayreti içerisindeler. Bizim de sizlerden ricamız, anne-baba ve öğretmenlerinizin sözünü dinlemeniz, derslerinize en iyi şekilde çalışarak başarılı bireyler olmanız. Çünkü ülkemizin geleceği sizlere emanet… Sizler geleceğin, mimarları, mühendisleri ve yöneticileri olacaksınız. Yarını inşa etmek için bugünden gayret göstermelisiniz. Bunun için de nitelikli eserlerden çokça okumanız gerekmektedir.” dedi.
Altınsoy, daha sonra okulda görevli öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerin, görüş ve önerilerini dinleyen Altınsoy, okulun fiziki durumunun iyileştirilmesine yönelik gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında da bilgiler verdi. Altınsoy; “Okulumuzun içinde bulunduğu durumu biliyoruz. Binamızda, önümüzdeki yaz tatilinde bakım ve onarım çalışması gerçekleştirilecek. Devletimiz çok güçlü. Fiziki ihtiyaçlarımız talep ettiğimiz her an karşılanıyor. Asıl önemli olan gençlerimizin dünyasını sağlam temeller üzerine inşa edebilmektir. Bunun için siz öğretmenlerimize büyük görevler düşmektedir. Öğrencilerimizi vatanına, bayrağına bağlı, kendi kültürel kodlarına sahip çıkan, ahlaklı ve erdemli bireyler olarak yetiştirmeliyiz” ifadelerini kullandı.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/milli-egitim-mudurumuz-mustafa-altinsoy-alparslan-ortaokulunu-ziyaret-etti/icerik/1742 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.