Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, İnönü İlkokulu’nu ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, İnönü İlkokulu’nu ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, İnönü İlkokulu’nu ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, İnönü İlkokulu’nu ziyaret etti. Altınsoy, ziyaret kapsamında Okul Müdürü Mahmut Boyraz, öğretmen ve öğrencilerle birlikte okul içerisinde açılan 15 Temmuz Şehitleri Resim Sergisi’ni de gezdi. Sergiyi gezdikten sonra kendisini Türk bayrakları ve “Şehitler ölmez vatan bölünmez” sloganı ile karşılayan öğrencilere hitap eden Altınsoy, 15 Temmuz Darbe girişimine karşı koyan ve vatanı için canlarını veren şehitlerin asla unutulmaması gerektiğini söyledi.
Öğrencilerden, okul bünyesinde açılan 15 Temmuz Şehitleri Resim Sergisi’ni iyi incelemelerini isteyen Altınsoy; “Az önce serginizi gezdik. Orada 15 Temmuz gecesi şehit olan kahramanlarımız var. Onları iyi tanıyın. Onlar ülkemiz için canlarını verdiler. Şuanda halen sınırda, ülkesi için canını veren, savaşan Mehmetçiklerimiz, polisimiz, öğretmenlerimiz var. İnşallah bizler de memleket meselesi olduğunda hep beraber aynı fedakârlığı göstereceğiz. Hepinizi çok seviyoruz. Hepiniz ülkenin geleceğisiniz. Çabuk yetişin, iyi yetişin, çok okuyun. Öğretmenlerinizi çok sevin, derslerinize çalışın ülkemiz size emanet.” İfadelerini kullandı.
Konuşmasının ardından bazı sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden Altınsoy, daha sonra okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi. Altınsoy burada öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini dinledi. Daha sonra Okul Müdürü Mahmut Boyraz’dan, okul ile ilgili brifing alan Altınsoy, okul bünyesinde şehit aileleri için yardım kampanyası başlatan 4/B sınıfı öğrencilerini tebrik etti.
 
 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/milli-egitim-mudurumuz-mustafa-altinsoy-inonu-ilkokulunu-ziyaret-etti/icerik/1680 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.