Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) 2. Dönem Sınavı’nın gerçekleştirildiği okullarda incelemelerde bulundu.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG)  2. Dönem Sınavı’nın gerçekleştirildiği okullarda incelemelerde bulundu.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) 2. Dönem Sınavı’nın gerçekleştirildiği okullarda incelemelerde bulundu.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG)  2. Dönem Sınavı’nın gerçekleştirildiği okullarda incelemelerde bulundu. Altınsoy’a, Milli Eğitim Şube Müdürümüz Anakız Yörük’te eşlik etti. Sınav başlamadan önce yaptığı ziyaretlerde öğrencilere başarılar dileyen Altınsoy, öğlenden sonra gerçekleştirilen oturumda ziyaret ettiği Recep Handan Ortaokulu’nda ise sınavdan çıkan öğrencilerle sohbet etti. Altınsoy, daha sonra okul müdürü İhsan Karadağ ile birlikte okul binası ve çevresinde incelemelerde bulundu.
 
Buradaki incelemelerinin ardından Behrampaşa Ortaokulu’nu ziyaret eden Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Okul Müdürü Cengiz Erdoğan ile bir süre sohbet ettikten sonra, sınav salonlarını inceledi. 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/milli-egitim-mudurumuz-mustafa-altinsoy-temel-egitimden-ortaogretime-gecis-teog-2-donem-sinavinin-gerceklestirildigi-okullarda-incelemelerde-bulundu/icerik/1951 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.