Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy´un yeni yıl mesajı.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy´un yeni yıl mesajı.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy´un yeni yıl mesajı.

2016 yılını artık geride bırakıyor; yeni umutlarla, yeni heyecanlarla, hep birlikte yeni bir yıla hazırlanıyoruz.
Öncelikle, 2017 yılının, ülkemiz, milletimiz, tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını; ülkemizde ve yeryüzünde, barışa, dostluğa, dayanışmaya vesile teşkil etmesini Cenab-ı Allah´tan niyaz ediyorum.
 2016 yılı oldukça yoğun geçti her ne kadar 15 Temmuz Hain Darbe girişiminden eğitim camiası çok fazlaca etkilenmiş olsa da hem eğitim camiası olarak hem de millet olarak hızla yaralarımızı sardık ve eğitim öğretime sorunsuz şekilde başladık.
Bizler, her bir öğrencimizin bu ülkenin yarınlarında mihenk taşı vazifesi göreceğinin bilincindeyiz. Bunun için de 2016 Yılı içerisinde Sultan Şehir Sivas’ımızın eğitim kalitesini arttırmak için birbirinden güzel projelere imza attık. 2017 yılında da yepyeni, özgün projelerimizle öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi buluşturacağız.
Ayrıca eğitim camiası olarak çok büyük bir aileyiz;  tüm Sivas halkının ve özellikle büyük bir aile olan eğitim camiamızın sevdikleriyle, huzurlu, barış dolu, sıhhat ve afiyet içinde bir yıl geçirmesini temenni ediyor; hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyor, 2017 yılının ülkemiz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

Mustafa Altınsoy
İl Milli Eğitim Müdürü

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/milli-egitim-mudurumuz-mustafa-altinsoyun-yeni-yil-mesaji/icerik/1729 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.