Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Altınsoy´un 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Altınsoy´un 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Altınsoy´un 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı
Bir nefeslik sıhhatin bile değerinin ölçülemeyeceğinin bilincinde olarak, gece-gündüz, kar-çamur, bayram-tatil demeden büyük bir özveriyle çalışan, doktorlarımız başta olmak üzere tüm sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım

İnsanların kaliteli, mutlu bir yaşam sürmelerinin ana koşulu “sağlıklı bireyler” olmalarından geçmektedir. Bedenen ve ruhen sağlıklı bireyler, eğitimin artmasına, üretimin güçlenmesine, ülkenin kalkınmasına dolayısıyla toplumsal refahın artmasına önemli katkı sunarlar. İnsan sağlığının korunması, sağlık sorunlarının ortadan kaldırılması adına her koşulda görev yapan doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarının ortaya koyduğu çabanın değeri ölçüsüzdür.
Bir nefeslik sıhhatin bile değerinin ölçülemeyeceğinin bilincinde olarak, gece-gündüz, kar-çamur, bayram-tatil demeden büyük bir özveriyle çalışan, doktorlarımız başta olmak üzere tüm sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım.
                 
                                                                                                    Mustafa Altınsoy
                                                                                               İl Milli Eğitim Müdürü

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/milli-egitim-mudurumuz-sayin-mustafa-altinsoyun-14-mart-tip-bayrami-mesaji/icerik/1299 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.