Minik şampiyonlar Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u ziyaret etti.

Minik şampiyonlar Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u ziyaret etti.

Minik şampiyonlar Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u ziyaret etti.

Sivas’ta düzenlenen kulüplerarası minikler masa tenisi turnuvası ve ferdi minikler masa tenisi turnuvasında dereceye giren Mimar Sinan İlkokulu öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u ziyaret etti. Ziyarette öğrencilere Okul Müdürü Mustafa Mutlu, antrenör öğretmenler Mustafa Küçükşahin ve Muhammet Düzenli de eşlik etti.
 
Ziyarette konuşan Okul Müdürü Mustafa Mutlu, “İlimizde düzenlenen Masa Tenisi Kulüplerarası takım müsabakalarında erkeklerde birinci ve ikinciliği, kızlarda ise ikinciliği okulumuz öğrencileri kazandı. Ferdi Kategorisinde ise öğrencilerimiz; kızlar A Kategorisinde birinci, B Kategorisinde ise birinci ve ikinci oldu. Erkekler B Kategorisinde ise birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncülüğü de yine öğrencilerimiz elde etti.” Dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, okulda masana tenisi alanında elde edilen başarılardan dolayı öğrenci ve öğretmenlerini tebrik etti. Bir süre öğrencilerle sohbet eden Altınsoy, daha sonra öğrenci ve öğretmenlere çeşitli hediyeler takdim etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/minik-sampiyonlar-milli-egitim-mudurumuz-mustafa-altinsoyu-ziyaret-etti/icerik/1994 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.