Minik Yiğidolar Tribünleri Coşturdu

Minik Yiğidolar Tribünleri Coşturdu

Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen Minik Yiğidolar Takımına Sahip Çıkıyor projesi kapsamında, il merkezi, köy ve ilçelerden gelen öğrenciler tribünlerdeki yerini alarak takımlarına destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda 6 bin Minik Yiğido, DG Sivasspor ile Alanyaspor arasında oynanan haftanın açılış karşılaşmasında tribünleri coşturdu.
Her maç öncesinde olduğu gibi Alanyaspor maçı öncesinde de Sivas’ın tarihi mekânlarını gezerek yakından tanıma fırsatı bulan öğrenciler, yöresel lezzetleri de tatma imkânı buldu. Sivas İmam Hatip Lisesi, Gazi Lisesi, Şarkışla İsmet Yılmaz Fen Lisesi, Sabancı Lisesi, Yıldızeli Kerimümin Halit Ortaokulu, Yıldızeli Sarıyar İlk ve Orta Okulu öğrencileri ile Bayburt ve Ardahan’dan hentbol müsabakaları için Sivas’a gelen öğrenciler Valimiz Salih Ayhan’ı makamında ziyaret etti. Öğrencilere Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı da eşlik etti.
Öğrenciler ziyaretin ardından Valimiz Salih Ayhan, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı ve il protokolü ile birlikte Sivasspor’un 1-0’lık üstünlüğü ile sona eren zorlu mücadelede 90 dakika boyunca takımların destek oldu.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/minik-yigidolar-tribunleri-costurdu/icerik/4045 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.