Minik Yiğidolarla Muhteşem Final

Minik Yiğidolarla Muhteşem Final

Spor Toto Süper Lig’de Demir Grup Sivasspor, ligin bitimine 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray’ı konuk etti. Kırmızı-beyazlıların 4-3’lük üstünlükle kazandığı karşılaşmada tribünlerde büyük coşku yaşandı. Sivas Valiliği Himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzce Hayata Geçirilen “2023’e Doğru Eğitimde Değişim Dönüşüm Hareketi” kapsamında başlatılan “Minik Yiğidolar Takımına Sahip Çıkıyor Projesi” ile tribünlerdeki yerlerini alan öğrencilerimiz ligin son haftasında Demir Grup Sivasspor ile Galatasaray arasında oynanan mücadeleye de renk kattı.
Valimiz Salih Ayhan, İl Emniyeti Müdürü Kenan Aydoğan ve Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı ile birlikte müsabakayı izleyen öğrenciler, 90 dakika boyunca yaptıkları tezahüratlar ve heyecanları ile tribünlerde renkli görüntüler oluşturdu.
Suşehri, Kangal, Divriği, Gürün ilçeleri ile merkeze bağlı Sarıdemir ve Söğütcük köylerinden gelen 600 öğrenci, 4-3 Sivasspor’un üstünlüğü ile tamamlanan sezonun son karşılaşmasında büyük sevinç yaşadı. Minik Yiğidolar Takımına Sahip Çıkıyor Projesi kapsamında bu sezon yaklaşık 4 bin 500 öğrenci Demir Grup Sivasspor’un iç saha maçlarında tribünlerdeki yerini alarak takımlarına destek oldu.
 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/minik-yigidolarla-muhtesem-final/icerik/3500 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.