Modern Öğretmen Odalarını Meslek Liseleri Tasarlayacak

Modern Öğretmen Odalarını Meslek Liseleri Tasarlayacak

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, İl Genelindeki Mobilya ve Dekorasyon Alanı bulunan Meslek Liselerinin Müdürleri ile bir araya geldi. Toplantıya Şube Müdürümüz Ayhan Bülbül de katıldı. Toplantıda Sivas’ta 70’il merkezi, 70’i ise ilçelerde olmak üzere 140 okuldaki öğretmenler odasının MEB örnek öğretmenler odası standartları çerçevesinde daha işlevsel, nezih ve kullanışlı hale getirilmesi konusunda yapılacak çalışmalar değerlendirildi.
Sivas Valiliği ve Sivas Belediyesince ildeki 140 öğretmen odasının düzenlenmesinin yapılacağını ve bu konuda geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Valimiz Salih Ayhan ve Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in katılımı ile protokol imzalandığını hatırlatan Savaşçı, “Bu konudaki çalışmalarımızı hızlandırdık. Meslek liselerimiz bu çalışmaya malzeme, materyal ve tasarım konusunda katkı sağlayacaklar. Şimdi mobilya ve tasarım alanı bulunan meslek liselerimizin idarecileri ile bir araya gelerek neler yapılabileceği konusunda istişarelerde bulunuyoruz.” İfadelerini kullandı.
Okul müdürleri, toplantıda görüş ve önerilerini dile getirerek bu alanda gerçekleştirebilecekleri çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/modern-ogretmen-odalarini-meslek-liseleri-tasarlayacak/icerik/4436 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.