Müftü Akkuş, emekli olan din görevlilerine “Hizmet Teşekkür Belgesi” verdi

Müftü Akkuş, emekli olan din görevlilerine “Hizmet Teşekkür Belgesi” verdi

İl Müftüsü Yusuf Akkuş, Sivas İl Müftülüğü bünyesinde uzun yıllar feragatle, değerli bir görevi ifa ederek emekliliğe hak kazanan din görevlilerine, müftülük makamında yapılan programla hizmet teşekkür belgesi takdim etti.

Programda Müftü Akkuş, görevlerini başarıyla sonuçlandırarak emekliliğini hak eden din görevlilerine teşekkür ederek sözlerine şöyle devam etti, “ Görev süresince yaptığınız hizmetlerinizi başarı ile tamamlamış olmanın verdiği huzur ve mutlulukla, görevi yerine getirirken karşılaştığınız tüm güçlüklere karşı katlanmış olduğunuz bütün bu sıkıntıların sevince dönüştüğü muhakkaktır. Sonunda emeklilik hakkını kazanma bahtiyarlığına ermiş bulunuyorsunuz. Diyanet İşleri Başkanlığı camiası adına yaptığınız hizmetlerden dolayı sizlere teşekkürlerimi sunar, Yüce Allah’dan sağlık, huzur ve mutluluklar dilerim” dedi.

 

 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.diyanet.gov.tr/sayfalar/contentdetail.aspx?MenuCategory=Kurumsal&ContentId=1482 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.