Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmeni İlimizi Konya’da Temsil Etti

Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmeni İlimizi Konya’da Temsil Etti

Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmeni İlimizi Konya’da Temsil Etti

 
Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Konya Valiliği, Konya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Konya İl Millî Eğitim Müdürlüğü ev sahipliğinde Mevlânâ’nın 746. Vuslat yıl dönümünde Şeb-i Arus haftası için düzenlenen “81 ilden 81 öğretmen Konya Programı” Konya’da Mevlana Öğretmenevinde gerçekleşti. Programa Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, Öğretmen Yetiştirme ve Yükseköğretim Kurumları ile İlişkiler Daire Başkanı Muhittin Yılmaz, Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük ile İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları katılarak öğretmenlere katılım belgesi ile çeşitli hediyeler verdiler.  Programda öğretmenleri temsilen Hakkari ilinden katılan öğretmenimiz Nazmi Üce bir konuşma yaptı.
 
 
Bu programa ilimizi temsilen Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesi Müdür yardımcısı ve Coğrafya öğretmeni Necmettin Özgün katılmıştır. Kendilerine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/muzaffer-sarisozen-guzel-sanatlar-lisesi-ogretmeni-ilimizi-konyada-temsil-etti/icerik/3886 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.