Namık Kemal İlkokulu’nda kermes programı düzenlendi.

Namık Kemal İlkokulu’nda kermes programı düzenlendi.

Namık Kemal İlkokulu’nda kermes programı düzenlendi.

Namık Kemal İlkokulu’nda kermes programı düzenlendi. Programa Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Şube Müdürümüz Mehmet Başçil, Sivas Fasıl Heyeti Aşıklar ve  Halk Oyunları Derneği Başkanı Ahmet Ayık, Okul Müdürü Ömer Çıtır, Okul Aile Birliği Başkanı Yüksel Eyertaş, STK başkanları, okul müdürleri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.
Açılış öncesinde konuşan Okul Müdürü Ömer Çıtır; “Okul Aile Birliğimiz, 2017-2018 eğitim-yılı etkinliklerimiz çerçevesinde velilerimizin desteği ve öğretmenlerimizin katkılarıyla bir kermes düzenleme kararı aldı. Bu kapsamda kermesimizi gerçekleştiriyoruz. 250’nin üzerinde velimiz bu kermesimize katkıda bulundular. Kermesimize emek veren, herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, ise kermeslerin birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi açısından önemli etkinlikler olduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:
“Okulumuzda bir aile ortamı olduğunu biliyoruz. Bir uyum ve insicam var. Bunu her zaman bütün faaliyetlerinde gösteriyorlar. Bugün de burada, velilerimiz, öğretmenlerimiz birlik ve beraberlik içerisinde güzel bir kermes düzenlemişler. Kermesler hem birlik ve beraberliği pekiştiriyor, hem de sosyal anlamda ihtiyaç sahibi insanların ihtiyaçlarının karşılanmasına vesile oluyor. Ben, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”
 
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, açılışın ardından Okul Müdürü Ömer Çıtır ve diğer konuklarla birlikte stantları gezerek, öğretmen ve velilerinin hazırladığı ürünler hakkında bilgi aldı.  Altınsoy, kermes programının ardından bazı sınıfları ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/namik-kemal-ilkokulunda-kermes-programi-duzenlendi/icerik/2347 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.