Okul müdür ve müdür yardımcılarına yönelik muhakkiklik eğitim semineri düzenlendi.

Okul müdür ve müdür yardımcılarına yönelik muhakkiklik eğitim semineri düzenlendi.

Okul müdür ve müdür yardımcılarına yönelik muhakkiklik eğitim semineri düzenlendi.

Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından okul müdür ve müdür yardımcılarına yönelik muhakkiklik eğitim semineri düzenlendi. Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen seminere Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Maarif Müfettişleri Başkanımız Cengiz Atalay ve 45 okulun müdür/müdür yardımcısı katıldı.
Maarif Müfettişleri Başkanımız Cengiz Atalay tarafından gerçekleştirilen seminerde katılımcılara disiplin işlemlerinde yapılmasa gereken hususlara yönelik eğitim verildi. Atalay, iki etap olarak planlanan eğitim seminerinin ikinci etabının ise önümüzdeki günlerde ihtiyaca göre farklı katılımcılarla gerçekleştirilmesinin hedeflendiğini söyledi.
 
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ise konuşmasında seminerin önemine dikkat çekti. Altınsoy; “bazen müfettiş sayılarımız yetersiz gelebiliyor, bazen de zaruret gereği sizler muhakkik olarak görevlendirilebiliyorsunuz. Bu nedenle bu eğitim seminerini düzenliyoruz. Hazırlayacağımız dosyaları usul ve esasına uygun olarak hazırlamamız gerekiyor. Bu açıdan bu seminer çok önemli.” dedi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/okul-mudur-ve-mudur-yardimcilarina-yonelik-muhakkiklik-egitim-semineri-duzenlendi/icerik/1605 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.