Okullar referanduma hazır.

Okullar referanduma hazır.

Okullar referanduma hazır.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Pazar günü gerçekleştirilecek referandum öncesinde, oy kullanılacak okullarda incelemelerde bulundu.  Altınsoy’a Milli Eğitim Şube Müdürümüz Fehmi Tutkun’da eşlik etti. Bu kapsamda Halil Rıfat Paşa İlkokulu’nu ziyaret eden Okul Müdürü Hamdi Yurt’tan okulun durumu hakkında brifing aldı.
 
 
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın da talimatları doğrultusunda okulların engelli vatandaşların oy kullanımına uygun hale getirildiğini söyleyen Altınsoy; “Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet Yılmaz, geçtiğimiz hafta bir okulumuzu ziyaret ederek bu yöndeki çalışmaları yerinde incelediler. Biz de okullarımızı gezerek, Pazar günü gerçekleştirilecek referandum öncesinde herhangi bir aksaklık olup olmadığını denetledik. Okullarımızda özellikle engellilerin erişiminin sağlanması noktasındaki sıkıntılar giderilmiştir. Okullarımız, referandum için hazır durumdadır.” Dedi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/okullar-referanduma-hazir/icerik/1926 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.