Okullarımız TÜBİTAK Bölge Finalinde

Okullarımız TÜBİTAK Bölge Finalinde

“TÜBİTAK- 50. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Kayseri Bölge Finali”ne ilimizden davet edilen; Prof. Dr. Necati Erşen Sosyal Bilimler Lisesi, Sivas Bilim ve Sanat Merkezi, Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Sivas Fen Lisesi, Halis Gülle Anadolu Lisesi, Sivas Bilişim Teknolojileri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Özel Akademi Yeni Çizgi Fen Lisesi öğrencileri ve danışman öğretmenleri, projelerini sergi alanında tanıtmaya başladı.
Biyoloji, Coğrafya, Değerler Eğitimi, Fizik, Matematik, Psikoloji, Sosyoloji, Tarih, Türk Dili ve Edebiyatı ve Yazılım alanlarında yarışacak olan tüm öğrenci ve danışman öğretmenlerimizi tebrik eder hepsine Kayseri Bölge Finalinde başarılar dileriz.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/okullarimiz-tubitak-bolge-finalinde/icerik/3203 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.