Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal Etkinlik Yarışmasında Dereceye Giren Eserler İçin Ödül Töreni Düzenlendi.

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal Etkinlik Yarışmasında Dereceye Giren Eserler İçin Ödül Töreni Düzenlendi.

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal Etkinlik Yarışmasında Dereceye Giren Eserler İçin Ödül Töreni Düzenlendi.

Milli Eğitim Müdürlüğümüzce Düzenlenen Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal Etkinlik Yarışmasında dereceye giren eserler için ödül töreni düzenlendi. Bilim ve Sanat Merkezinde düzenlenen programa Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şube Müdürlerimiz Süleyman Bekdaş, Hülya Bozbıyık ve Muhammet Alpaslan Ünal da katıldı.
 
Ödül töreni öncesinde, yarışmaya katılan eserler sergilendi. Sergiyi gezerek eserler hakkında bilgiler Alan Savaşçı, tüm eser sahiplerine katılım belgesi takdim etti. Serginin ardından yarışmada dereceye giren eserler için ödül töreni gerçekleştirildi. Tören öncesinde BİLSEM öğrencileri tarafından müzik dinletisi gerçekleştirildi.
Müzik dinletisinin ardından konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, bütün katılımcılara teşekkür etti. Yarışmaya toplamda 32 eserin gönderildiğini belirten Savaşçı, bu eserlerle ilgili inceleme ve jüri değerlendirmesinin ardından ilk üç eserin belirlendiğini kaydetti. Yapılan tüm çalışmaların ayrı ayrı özellikte ve büyük bir emeğin ürünü olduğunu belirten Savaşçı, “İnşallah bu materyaller meslek liselerimizde üretilerek öğrencilerimizle buluşturulacak. Ben yarışmaya katılan, katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.
Savaşçı konuşmasının ardından “Tak Geçir” adlı materyal çalışması ile birinci olan Şarkışla Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni Ebru Altıntaş’a plaket ve 3 bin TL’lik ödül çekini takdim etti.
“Konuşma ve İletişim Becerileri Geliştirme Seti” adlı materyal çalışması ile ikinci olan Şefik Güngör Özel Eğitim Uygulama Okulu Özel Eğitim Öğretmeni Hüseyin Özcan’a ise plaket ve 2 bin TL’lik ödül çekini Şube Müdürümüz Süleyman Bekdaş takdim etti.
“Eğlence Makinesi” adlı materyal çalışması ile üçüncü olan Sivas Özel Eğitim Uygulama Okulu Özel Eğitim Öğretmeni Fatma Dinç Ebren ise plaket ve bin TL’lik ödül çekini Şube Müdürümüz Hülya Bozbıyık’ın elinden aldı.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/ozel-egitim-ve-rehberlik-hizmetleri-materyal-etkinlik-yarismasinda-dereceye-giren-eserler-icin-odul-toreni-duzenlendi/icerik/3865 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.