Rehberim Öğretmenim Projesi değerlendirme toplantısı yapıldı.

Rehberim Öğretmenim Projesi değerlendirme toplantısı yapıldı.

Rehberim Öğretmenim Projesi değerlendirme toplantısı yapıldı.

Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen Rehberim Öğretmenim Projesi’nin değerlendirme toplantısı yapıldı. Kurum toplantı salonunda Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ayhan Bülbül ve AR-GE birimi personeli ile projede görev alan okul müdürü ve öğretmenler katıldı.
 
Toplantıda projenin 2016-2017 eğitim-öğretim yılı uygulamaları değerlendirilirken, 2017-2018 yılında gerçekleştirilecek çalışmalar ve öneriler masaya yatırıldı.
Toplantıda konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Türkiye’nin gelecekteki idarecilerinin olacak yeni nesillerin en iyi şekilde hazırlanması için eğitim-öğretim faaliyetlerinin yanı sıra çeşitli proje ve çalışmalar yürütüldüğünü söyledi.
Rehberim Öğretmenim Projesi’nin de bu kapsamda gerçekleştirilen önemli ve anlamlı projelerden bir tanesi olduğunu söyleyen Altınsoy, projeye katkı sağlayan tüm öğretmen ve idarecilere teşekkür etti. Bundan sonraki süreçte projenin daha etkin ve kapsamlı bir şekilde yürütülmesini isteyen Altınsoy; “Bizim geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızla hemhal olmamız lazım. Bu proje ile bizim çizdiğimiz çerçeve; Sivas’ın ve ülkenin geleceğine hitap edecek nesiller yetiştirmek. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin geleceğine hitap edebilecek, medeniyetimizi ileriye taşıyacak, medeniyetimizi anlamış, anlayacak, ülkemizde yönetim kademelerine geldiğinde Türkiye’yi ileriye taşıdığı gibi medeniyetimizin değerlerini de öğretmense öğrencisine aşılayacak, idareciyse özümseyip uygulayacak nesiller yetiştirmeliyiz. Bu sadece Sivas’ta uygulanan bir proje olduğu için çerçevesini de bizim geliştirmemiz gerekiyor.” Dedi.
 
Bu noktada “Rehberim Öğretmenim” projesini çok önemsediğini belirten Altınsoy, projenin yürütülmesi için gereken hassasiyetin gösterilmesini istedi. Altınsoy, daha sonra öğretmenlerin projeye yönelik, görüş, öneri ve taleplerini dinledi. 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/rehberim-ogretmenim-projesi-degerlendirme-toplantisi-yapildi/icerik/2157 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.