Rıza Çalımbay: İyi Başlamak Zorundayız

Rıza Çalımbay:  İyi Başlamak Zorundayız

Rıza Çalımbay, “Ligin ikinci yarısına çok iyi başlamak zorundayız.” dedi.
Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, kulübümüzün resmi internet sitesine açıklamalarda bulundu.
Çalımbay, ligde geçtiğimiz hafta deplasmanda oynadığımız ve 2-0 mağlup olduğumuz Kasımpaşa maçında istediğimiz oyunu sergilemediğimizi söyledi.
Karşılaşmanın ikinci yarısında baskı kurduğumuzu kaydeden Çalımbay, “İkinci yarıda top en fazla bizde kaldı ama bunu iyi şekilde değerlendiremedik. İstemediğimiz ve beklemediğimiz bir oyun oldu. Daha iyi olabilirdik. Golü erken yememiz bizim için dezavantaj oldu.” diye konuştu.
Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağımız Aytemiz Alanyaspor’un iyi bir takım olduğunu kaydeden Çalımbay, “Ligin ikinci yarısına çok iyi başlamak zorundayız. Transfer olacak arkadaşları bekliyoruz. Bu dönemde transfer yapmak kolay değil. Onlar da aramıza katılırsa bizim için çok iyi olacak.” şeklinde konuştu.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://www.sivasspor.org.tr/riza-calimbay-iyi-baslamak-zorundayiz/ adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.