Rıza Çalımbay: Önümüzde 20 Maçımız Daha Var

Rıza Çalımbay: Önümüzde 20 Maçımız Daha Var

Rıza Çalımbay, “Önümüzde 20 maçımız daha var. Konsantre olmamız gerekiyor. Düzeleceğimize inanıyorum. Geçen sezon olduğu gibi çok iyi bir çıkış yapacağız.” dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, Süper Lig’in 21. hafta maçında deplasmanda Kasımpaşa’ya 2-0 mağlup olduğumuz maçın ardından basın toplantısında açıklamalarda bulundu.  

Mücadeleye istediğimiz gibi başlangıç yapamadığımızı belirten Rıza Çalımbay, “Tek düşüncemiz ilk yarının son maçını iyi bir şekilde bitirmekti. Buradan puan veya puanlarla dönmeyi hedefliyorduk. Karşılaşmada beklemediğimiz şeyler oldu. Bir anda 2-0 geriye düştük. Aldığımız tedbirlere rağmen bazı şeyleri düzeltemedik. İkinci yarıda üstünlüğü ele aldık. Girdiğimiz pozisyonlarda daha dikkatli olsaydık golü bulabilirdik. Özellikle son pasları yapamadık. Topun bizde olduğu anda yenmemesi gereken goller yedik.” ifadelerini kullandı.

Takımımıza güvendiğini ve toparlanacağımıza inandığını aktaran Çalımbay, “Önümüzde 20 maçımız daha var. Konsantre olmamız gerekiyor. Düzeleceğimize inanıyorum. Geçen sezon olduğu gibi çok iyi bir çıkış yapacağız.” diye konuştu.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://www.sivasspor.org.tr/riza-calimbay-onumuzde-20-macimiz-daha-var/ adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.