Savaşçı; “Sizler Bizim Göz Bebeğimiz, Ülkemizin Geleceğisiniz”

Savaşçı; “Sizler Bizim Göz Bebeğimiz, Ülkemizin Geleceğisiniz”

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Gültepe Mahallesindeki eski İzzettin Keykavus İlkokulu binasında hizmet veren Destekleme ve Yetiştirme Kursu (DYK) ana binasında eğitim gören öğrencileri ziyaret etti.
 
Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzce hayata geçirilen Kurslarda Öğretimin Planlanması ve Rehberlikte Üstünleşme (KÖPRÜ) projesi kapsamında oluşturulan DYK’ların koordinasyonunun da sağlandığı merkez binasında bir süre öğretmenlerle sohbet eden Savaşçı, eğitim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Daha sonra sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden Savaşçı, önemli mesajlar verdi.
 
Savaşçı, şu ifadeleri kullandı:
 
“Değerli çocuklar; sizler bizim göz bebeğimiz, ülkemizin geleceği, yarınlarısınız. Sayın Valimiz, bütün öğretmenlerimiz, bizler sizin başarınız için çaba gösteriyoruz. İnşallah sizlerin de gayreti ile arzu ettiğimiz başarıları yakalayacağız. Sizlere inanıyor ve güveniyoruz.
 
İnşallah gelecekte her biriniz ayrı ayrı alanlarda ülkenize önemli hizmetlerde bulunacak, ülkemizin geleceğine yön vereceksiniz. Onun için istiyoruz ki akademik başarıyı tesis ederken sosyal, sanatsal, kültürel ve sportif alanlarda da kendinizi geliştirin. Tüm bunların yanında ve en önemlisi vatanına, milletine, bayrağına, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetişmeniz en büyük arzumuzdur.” İfadelerini kullandı.
 
Savaşçı, sınıf ziyaretlerinin ardından KÖPRÜ Projesi koordinatör öğretmenleri ile de bir süre görüş alışverişinde bulundu.

 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/savasci-sizler-bizim-goz-bebegimiz-ulkemizin-gelecegisiniz/icerik/4082 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.