Şehit Cemalettin Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Çevre Beratı” İle Ödüllendirildi.

Şehit Cemalettin Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Çevre Beratı” İle Ödüllendirildi.

Şehit Cemalettin Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Çevre Beratı” İle Ödüllendirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın eşi Emine Erdoğan´ın himayesinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığınca uygulanan “Sıfır Atık Projesi” kapsamında örnek çalışmalara imza atan okullar ödüllendirildi. Ülke genelindeki bin okuldan 40’ı “Çevre Beratı” ödülüne layık görülürken, ödüle layık görülen okullar arasında Sivas Şehit Cemalettin Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi de yerini aldı.
Okullara ödülleri Mamak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi´nde düzenlenen törenle takdim edildi. Törene, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk´un eşi Rana Selçuk ve MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Çolak katıldı. Selçuk, Şehit Cemalettin Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin “Çevre Beratı” ödülünü Milli Eğitim Şube Müdürümüz Muhammed Alpaslan Ünal ve Okul Müdürü Ahmet Gülyaşar’a takdim etti.
SAVAŞÇI, TEBRİK ETTİ
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, ödül töreninin ardından kendisini ziyarete gelen Şube Müdürümüz Muhammed Alpaslan Ünal ve Okul Müdürü Ahmet Gülyaşar, İSGB İl Koordinatörü Selahattin Gökçe, öğretmen ve öğrencileri tebrik etti. Ülke genelindeki bin okul arasında ödüle layık görülen 40 okul içerisinde yer alabilmenin büyük bir başarı olduğunu belirten Savaşçı, “Çevre Beratı ödülüne layık görülen çalışmalarınızda emeği olan tüm öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum.” Dedi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/sehit-cemalettin-yilmaz-mesleki-ve-teknik-anadolu-lisesi-cevre-berati-ile-odullendirildi/icerik/3445 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.