Şeyhşamil İlkokulu Öğrencileri Kendi Şiirlerinden Oluşan

Şeyhşamil İlkokulu Öğrencileri Kendi Şiirlerinden Oluşan

Şeyhşamil İlkokulu Öğrencileri, Okul Müdürü Ahmet Turan Acıdereli ve Sınıf Öğretmeni Gökhan Sarıçam ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı ziyaret etti. Öğrenciler Savaşçı’ya kendi şiirlerinden oluşan “Minik Kalemlerden Şiirler (Değerlerimiz)” kitabını hediye etti. Kitap hakkında bilgi veren Okul Müdürü Acıdereli, öğrencilerin kaleme aldığı şiirlerden oluşan kitapta sayfa zeminlerinde de yine öğrencilerin ebru çalışmalarının yer aldığını söyledi. Acıdereli kitabın vatanseverlik, temizlik, dürüstlük, sorumluluk, sabır, adalet, yardımlaşma, sevgi ve hoşgörü temalı şiirlerden oluştuğunu söyledi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Savaşçı ise bir süre öğrencilerle sohbet ederek, kitabın hazırlanmasında emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenleri tebrik etti. Savaşçı, öğrencilere Valimiz Salih Ayhan’ın hediyesi olan kitap ve çam fidanı tohumu takdim etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/seyhsamil-ilkokulu-ogrencileri-kendi-siirlerinden-olusan/icerik/3526 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.