Sivas’ta Genç Sesler Yarıştı

Sivas’ta Genç Sesler Yarıştı

MEB Din Öğretimi Programı Kapsamında Sivas’ta “Genç Sesler Musiki Etkinliği” Kaside, Naat, Münacat ve İlahi yarışması düzenlendi. Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda düzenlenen programa Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şube Müdürümüz Fehmi Tutkun, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programın açış konuşmasını Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı yaptı. Yarışmaya katılan tüm öğrencilere başarılar dileyen Savaşçı, etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere de teşekkür etti.
Savaşçı’nın konuşmasının ardından yarışma programına geçildi.  Jüri üyelerince yapılan değerlendirmede liselerarası yarışmada 1. Şarkışla Şehit Özgür Gençler Anadolu İmam Hatip Lisesi, 2. Abdussamet Bal Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, 3. Sivas Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu.  Ortaokullararası yarışmada ise 1. Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu, 2. Elçibey İmam Hatip Ortaokulu, 3. ise 15 Temmuz Milli İrade İmam Hatip Ortaokulu oldu.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/sivasta-genc-sesler-yaristi/icerik/3016 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.