Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Yavuz Selim İlkokulu ve Ortaokulunu Ziyaret Etti.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Yavuz Selim İlkokulu ve Ortaokulunu Ziyaret Etti.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Yavuz Selim İlkokulu ve Ortaokulunu Ziyaret Etti.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Başkan Yardımcısı Ahmet Duman ile birlikte Yavuz Selim İlkokulu ve Ortaokulunu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Bilgin’e Müdür Yardımcımız Dursun Yıldırım, Şube Müdürlerimiz Mehmet Başcil ve Süleyman Bekdaş’ta eşlik etti.
Okul girişinde öğrencilerle sohbet eden Bilgin, “İnşallah yarının Türkiye’si sizlerle daha güçlü olacak. Bizler de Sivas Belediyesi olarak her zaman öğretmenlerimizin ve eğitim camiasının emrindeyiz. Eğitim noktasında yapılacak her türlü projeye, her türlü ihtiyacınızda destek olacağız. Ülkemiz için, milletimiz için kendinizi iyi yetiştirmenizi rica ediyor, bilgili olmanızı istiyoruz. Bilginin kaynağı da okumaktır.” Dedi.
Daha sonra sınıfları ziyaret eden Başkan Bilgin, Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzce başlatılan “Sivas İçin Kitap Vakti” kitap okuma etkinliğine katkıda bulunmak için öğrencilere ‘Dedemin Bakkalı, Beyaz Gemi ve Uzun Hikâye’ kitaplarını hediye etti.
Bilgin sınıf ziyaretlerinin ardından okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti. Bilgin, öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini dinledi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/sivas-belediye-baskani-hilmi-bilgin-yavuz-selim-ilkokulu-ve-ortaokulunu-ziyaret-etti/icerik/3770 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.