Sivas Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) “Çevre” temalı resim ve fotoğraf sergisi açtı.

Sivas Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) “Çevre” temalı resim ve fotoğraf sergisi açtı.

Sivas Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) “Çevre” temalı resim ve fotoğraf sergisi açtı.

Sivas Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) ‘5 Haziran Dünya Çevre Günü’ dolayısıyla resim ve fotoğraf sergisi açtı. Ticaret ve Sanayi Odası Avrupa Birliği Bilgi Merkezi’nin destekleri ile Çocuk Oyun ve Eğlence Merkezi’nde düzenlenen serginin açılışını Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Burçin Çetinkaya, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mutlu Türkoğlu ile Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Adem Uzun gerçekleştirdi.Açılışta konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Sivas BİLSEM’in önemli çalışmalara imza attığını kaydederek, çevre temalı düzenlenen resim ve fotoğraf sergisi ile öğrencilerin ortaya koyduğu projelerden dolayı emeği geçenlere teşekkür etti. 
Sivas Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Adem Uzun ise okul öğrencilerinin hazırladığı resimler ile “Okullar Hayat Olsun” projesi kapsamında açılan fotoğrafçılık kursu sonunda düzenlenen fotoğraf sergisine yer verdiklerini hatırlatarak, ayrıca çevre ile ilgili projeleri ve drama grubunun hazırladığı pandomim ile canlı manken gösterisini sunduklarını söyledi.
 
Açılışın ardından sergiyi gezen Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, resim ve fotoğraflar hakkında bilgi aldı. Altınsoy, Çevre Temalı resim ve projeleri yakından inceledi. Sergide Bilim Sanat Merkezi Yaratıcı Drama Grubunun ‘Canlı Heykel’ gösterisi ile pandomim gösterisi ilgi odağı oldu.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/sivas-bilim-ve-sanat-merkezi-bilsem-quotcevrequot-temali-resim-ve-fotograf-sergisi-acti/icerik/1467 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.