Sivas Eğitim Camiasının Acı Kaybı

Sivas Eğitim Camiasının Acı Kaybı

Yakalandığı amansız hastalığa yenik düşen Elçibey İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ali Nacak, son yolculuğuna uğurlandı. Nacak’ın cenazesi, Ulu Camii’nde kılınan namazın ardından Yukarı Tekke Sıra Mezarlığında toprağa verildi. Cenaze namazına TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve eski Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Vali Davut Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Nacak ailesinin dost ve yakınları ile eğitim camiası katıldı.
 
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Nacak ailesine başsağlığı dileklerini ileterek, “Sivas eğitimine uzun yıllar emek vermiş, eğitimin birçok kademesinde görev alarak yüzlerce öğrenci yetiştirmiş değerli bir büyüğümüzü kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kıymetli hocama Allah’tan rahmet, kederli ailesi, dost ve yakınlarına başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/sivas-egitim-camiasinin-aci-kaybi/icerik/2819 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.