Sivas Kent Konseyi Yönetim Kurulu Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy´u ziyaret etti.

Sivas Kent Konseyi Yönetim Kurulu Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy´u ziyaret etti.

Sivas Kent Konseyi Yönetim Kurulu Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy´u ziyaret etti.

Sivas Kent Konseyi Başkanı Serdar İnce, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u ziyaret etti. Kent konseyinin yürüttüğü bazı çalışmalar hakkında Altınsoy’a bilgiler aktaran Başkan İnce, okul servislerinin trafiği aksatmasının önüne geçmek için alınan tavsiye kararını Altınsoy’a taktim etti. Konuyla ilgili konuşan İnce; “Okul servislerinin okul giriş çıkışlarında okul bahçelerinde stoklanmasını ve öğrencilerin orada minibüslere bindikten sonra sırayla hareket edilmesini talep ediyoruz. Özellikle; Fevzi Paşa, Ziya Gökalp, Selçuk Ortaokulu ve Kızılırmak İlkokulu’nun bulunduğu bölgelerde servisler tüm trafiği kilitliyor. Biz ilk olarak bu konudaki önerimizi size arz edelim istedik. Biz, bu konudaki talebimizi ilgili kurum ve kurullara ileteceğiz.” İfadelerini kullandı.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ise “Kent Konseyi, kent adına önemli bir görevi ifa ediyor. Birçok okulumuz kent merkezinde ve aynı saatlerde giriş çıkışları oluyor. Bundan dolayı da bir trafik tıkanıklığı yaşanıyor. Servisçiler de bu konuda şikâyetçi. Okul bahçesine girdiklerinde burada Allah korusun bir kaza olsa, ‘bu servisleri okul bahçesine kim soktu’ diye tartışılır. Bu konuyu belediye ile trafik komisyonu ile birlikte çözmeye çalışacağız.” İfadelerini kullandı. Altınsoy, daha sonra Başkan ince ve Kent Konseyi Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte sohbet etti. 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/sivas-kent-konseyi-yonetim-kurulu-milli-egitim-mudurumuz-mustafa-altinsoyu-ziyaret-etti/icerik/1803 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.