Sivas Valisi Davut Gül, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ile birlikte, Karşıyaka Mahallesi’ndeki okullarda incelemelerde bulundu.

Sivas Valisi Davut Gül, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ile birlikte, Karşıyaka Mahallesi’ndeki okullarda incelemelerde bulundu.

Sivas Valisi Davut Gül, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ile birlikte, Karşıyaka Mahallesi’ndeki okullarda incelemelerde bulundu.

Sivas Valisi Davut Gül, eşi Gülden Gül ve Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ile birlikte yeni eğitim-öğretim yılının ilk gününde bazı okulları ziyaret ederek incelemelerde bulundu. İncelemeler sırasında Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Dursun Yıldırım ve Şube Müdürümüz Ayhan Bülbül de hazır bulundu.
 
İlk olarak Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni (MTAL) ziyaret eden Vali Gül, okul Müdiresi Aysel Şenlen’den okulun durumu hakkında bilgi aldı. Vali Gül’e burada Vali Yardımcıları Zihni Yıldızhan ve Mehmet Nebi Kaya’da eşlik etti.
Okul binası ve pansiyonunda incelemelerde bulunan Vali Gül, pansiyona giriş işlemlerini yaptıran öğrenci ve velilerle de sohbet etti. Vali Gül ve Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, daha sonra aynı alanda bulunan ve daha önce Karşıyaka İlkokulu olarak hizmet veren eğitim binasında incelemelerde bulundu. Vali Gül ve Altınsoy incelemelerinin ardından Karşıyaka MTAL’de görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi. Bir süre öğretmenlerle sohbet eden Vali Gül, öğretmenlerin görüş öneri ve taleplerini de dinledi.
Vali Gül ve Altınsoy, buradaki incelemelerinin ardından 27 Haziran Ortaokulu’nu ziyaret etti. Okul Müdürü Ahmet Çakmak’tan okulun durumu hakkında bilgi alan Vali Gül, daha sonra bazı sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Vali Gül, okulda görev yapan öğretmenlerle de bir araya geldi.
Vali Gül ve Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, daha sonra Ahmet Türkseven İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret etti. Okul Müdürü Sebahattin Eker ile bir süre sohbet eden ve okulunu durumu hakkında bilgi alan Vali Gül, bazı sınıfları ziyaret ederek öğrencilere yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diledi. Vali Gül, daha sonra okul bahçesi ve çevresinde incelemelerde bulundu.
 
Vali Gül buradaki incelemelerinin ardından Karşıyaka Mahallesi’nde yapımı devam eden Kadıburhanettin Lisesi inşaatında da incelemelerde bulunarak çalışmaları yürüten yüklenici firma temsilcilerinden, inşaatın son durumu hakkında bilgi aldı.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/sivas-valisi-davut-gul-milli-egitim-mudurumuz-mustafa-altinsoy-ile-birlikte-karsiyaka-mahallesindeki-okullarda-incelemelerde-bulundu/icerik/2163 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.