Sivasspor Sahada, Minik Yiğidolar Tribünde Coştu.

Sivasspor Sahada, Minik Yiğidolar Tribünde Coştu.

Sivasspor Sahada, Minik Yiğidolar Tribünde Coştu.

Sivasspor, Süper Lig’in 15’inci haftasında Fenerbahçe’yi konuk etti. Kırmızı-beyazlıların 3-1’lik üstünlükle kazandığı mücadelede stadyumda boş yer kalmazken, Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen “Minik Yiğidolar Takımına Sahip Çıkıyor” projesi kapsamında karşılaşmayı izleyen 4 bin Minik Yiğido tribünlere renk kattı.
Proje kapsamında Hafik, Ulaş ve Yıldızeli ilçelerinden gelen 700 öğrenci ilk olarak Sivas’ın tarihi ve kültürel mekânlarını gezerek yakından tanıma fırsatı buldu. Öğrenciler daha sonra Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı eşliğinde Valimiz Salih Ayhan’ı makamında ziyaret etti. İlçelerden gelen öğrenciler daha sonra il merkezinden 3 bin 300 öğrenci ile birlikte tribünlerdeki yerini alarak Sivasspor-Fenerbahçe mücadelesini izledi.
90 dakika boyunca takımlarına destek veren Minik Yiğidolar, kırmızı-beyazlıların 3-1’lik galibiyeti ile büyük bir sevinç ve unutulmaz bir futbol akşamı yaşadı.
 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/sivasspor-sahada-minik-yigidolar-tribunde-costu/icerik/3876 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.