Sivas’ta “İyilik Kanımızda Var” Kan Bağışı Kampanyasının Startı Verildi

Sivas’ta “İyilik Kanımızda Var” Kan Bağışı Kampanyasının Startı Verildi

Sivas’ta “İyilik Kanımızda Var” Kan Bağışı Kampanyasının Startı Verildi

MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğü, Kızılay ve ÖNDER işbirliğinde Türkiye genelinde başlatılan kan bağışı seferberliği kapsamında Sivas’ta kan bağışı kampanyası düzenlendi. Sivas Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleştirilen ve 3 gün sürecek olan “İyilik Kanımızda Var” kan bağışı kampanyasına ilk gün de yoğun katılım sağladı.
Okul Bahçesinde düzenlenen programla startı verilen kampanyaya Belediye Başkan Vekili Turan Topgül, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Sivas ÖNDER İmam Hatipliler Derneği Başkanı Hüseyin Duman, STK Temsilcileri, öğretmen ve okul idarecileri ve veliler katıldı.
Programda kısa birer konuşma yapan Topgül, Savaşçı ve Duman, tüm eğitim camiası ve Sivaslıları bu kampanyaya destek olmaya davet etti.
Kızılay Sivas Şubesi, daha sonra okul içerisinde kurulan stantlarda kan bağışlarını kabul etti. 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/sivasta-iyilik-kanimizda-var-kan-bagisi-kampanyasinin-starti-verildi/icerik/4411 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.