Sivas’ta Öğrencilere 23 Nisan Sürprizi

Sivas’ta Öğrencilere 23 Nisan Sürprizi

Sivas’ta, Vefa Sosyal Destek Ekipleri ve Gönüllü öğretmenler Corona Virüs (Covid-19) tedbirleri dolayısıyla bu yıl ki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı evlerinde geçiren öğrencilere sürpriz yaptı. Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen çalışma ile gönüllü öğretmenlerimiz tarafından bin 730 öğrenci için hediye paketi hazırlandı. Covid-19 salgını dolayısıyla hijyen kurallarına dikkat edilerek özenle hazırlanan paketler daha sonra Vefa Sosyal Destek Grupları ve gönüllü öğretmenler tarafından öğrencilere adreslerinde takdim edildi.
Bazı öğrencilerin hediyelerini ise Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı verdi. Savaşçı, 23 Nisan’da dünyaya gelen öğrencilere ise pasta ile doğum günü sürprizi yaptı. Aileleri ile birlikte kapıyı açtıklarında Savaşçı ve sürpriz doğum günü pastasını gören öğrenciler büyük mutluluk yaşadı. Öğrencilerin doğum gününü tebrik eden Savaşçı, “Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. Çocuklar, bizim geleceğimiz, yarınlarımız. Onların mutluluğu için emek veren Vefa Sosyal Destek Grupları ve tüm öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/sivasta-ogrencilere-23-nisan-surprizi/icerik/4109 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.