Sivas’ta, Rehberlik ve Özel Eğitim Öğretmenlerine

Sivas’ta, Rehberlik ve Özel Eğitim Öğretmenlerine

Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi (TANAP) Sosyal ve Çevresel Programlarınca Finanse edilen, MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Serebral Palsili Çocuklar Derneği (SERÇEV) arasında imzalanan protokol ile hayata geçirilen “Doğudan Batıya Engelsiz Hayat Projesi” kapsamında “Sivas’ta, Rehberlik Öğretmenlerine “Serebral Palsi” eğitimi verildi.
 
Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde il merkezindeki bir otelde gerçekleştirilen eğitim programına, Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Süheyla Gürkan ve Şube Müdürümüz Süleyman Bekdaş, TANAP Kıdemli Yatırım Uzmanı Duygu Doğan, il merkezindeki okullarda görev yapan rehberlik öğretmenleri, özel eğitim öğretmenleri ve Rehberlik ve Araştırma Merkezimizde görev yapan rehberlik öğretmenleri katıldı.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/sivasta-rehberlik-ve-ozel-egitim-ogretmenlerine/icerik/3911 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.