Soru Hazırlama Teknikleri Semineri Düzenlendi.

Soru Hazırlama Teknikleri Semineri Düzenlendi.

Soru Hazırlama Teknikleri Semineri Düzenlendi.

Milli Eğitim Müdürlüğümüzce il genelinde düzenlenen ortak sınavlar kapsamında soru hazırlama teknikleri semineri düzenlendi. Şube Müdürümüz Fahrettin Bülbül ile birlikte Sivas Öğretmenevinde düzenlenen eğitim programına katılan öğretmenleri ziyaret ederek başarılar dileyen Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, “Sivas’ta eğitim konusunda öğretmenlerimize ve öğrencilerimize katkı sağlayacak her türlü proje ve çalışmayı hayata geçirmeye çalışıyoruz. Bu eğitim programının da bu anlamda çok önemli olduğunu düşünüyor, değerli hocama ve sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” Dedi.
 
ORAN’ın desteği ile gerçekleştirilen programda Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İsmail Karakaya ise öğretmenlere “Mesleki ve Teknik Eğitimde, Performans Ölçme ve Proje Hazırlama Becerilerinin Geliştirilmesi” konusunda eğitim verdi.
 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/soru-hazirlama-teknikleri-semineri-duzenlendi/icerik/3974 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.