Sporcularımızın Sağlık Durumu Hakkında Bilgilendirme

Sporcularımızın Sağlık Durumu Hakkında Bilgilendirme

Demir Grup Sivasspor’umuzda sakatlığı bulunan; Marcelo Goiano, Claudemir ve Erdoğan Yeşilyurt’un sağlık durumu hakkında bilgilendirme:

Kulüp Doktorumuz Burak Ayyıldız, sakatlığı bulunan sporcularımız hakkında resmi internet sitemize açıklamada bulundu.

Marcelo Goiano:

Marcelo Goiano’nun, sol kalça ekleminde uzun süredir devam eden kronik sıkışma problemi nedeniyle ameliyat edilmesine karar verilmiştir. Oyuncumuzun rehabilitasyonunun en az 6 ay sürmesini planlanmaktadır.

Claudemir:

Sporcumuz Claudemir’e Kasımpaşa maçının ardından yapılan kontrollerde sağ arka adalesinde seviye 1 yırtık tespit edildi. Hemen tedavisine başlanılan sporcumuzun, Aytemiz Alanyaspor maçı sonrası takımla birlikte çalışmalara başlamasını planlıyoruz.

Erdoğan Yeşilyurt:

Sol dizinde ve diz arkası bağlarında hafif ödem bulunan oyuncumuzun tedavisi devam etmekte olup, Aytemiz Alanyaspor maçı sonrası takımla çalışmalara başlamasını planlıyoruz.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://www.sivasspor.org.tr/sporcularimizin-saglik-durumu-hakkinda-bilgilendirme-2/ adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.