Teşkilatımızın kargoları indirimli taşınacak

Teşkilatımızın kargoları indirimli taşınacak

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal,  PTT kargo ile anlaşma yapıldığını ve teşkilatın kargolarını uygun ücretle göndereceğini söyledi. 
Esnaf teşkilatı olarak PTT Başmüdürlüğü ile protokol imzalandığını ve bir yıl süre geçerli olduğunu dile getiren Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal, “Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimiz ve odalarımızın kargolarının indirimli bir şekilde taşınması amacıyla teşkilatımıza yapmış olduğumuz başvurular neticesinde Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK ) ile Ankara PTT  Başmüdürlüğü arasında kargo ve kurye olarak kabul, taşıma  ve tesliminin sağlanması  amacıyla bir yılkı sözleşme imzalanmıştır. 
Yapılan sözleşme sonrasında Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu ,Federasyonlar, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimiz ve bağlı bulunduğu odalar 15 Nisan 2021 tarihi itibariyle peşin ve ücret alıcı yapılan tüm gönderileri  parçabaşı ve sabit  fiyatlandırma tablosu ile geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda uygun  bir şekilde kargolarını gönderebileceklelerdir.Ankara PTT Başmüdürlüğü ile anlaşma yaparak kargolarımızın daha uygun fiyata gönderilmesini sağlayan Tesk Genel Başkanımız Bendevi Palandökene teşekkür ediyoruz.“ dedi.
Yapılan anlaşma sonrasında1 kg kadar olanlar 8,31 TL, 1-5 kg 12,35 TL, 5-10 kg 15,00 TL, 10-15 kg 17,00 TL,  15-20 Kg 20,00 TL, 20-25 kg 25.00 TL, 25-30 Kg 29,00 TL , 30 Kg üzeri her kilogram için KDV dahil 1,00 T olarak belirlenmiştir.
 
 

Bu sayfada yer alan bilgiler http://www.sivasesob.org.tr/HaberDetay/Teskilatimizin-kargolari-indirimli-tasinacak-.html adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.