Tribünler Minik Yiğidolarla Güzel

Tribünler Minik Yiğidolarla Güzel

Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzce hayata geçirilen “Minik Yiğidolar Takımına Sahip Çıkıyor” Projesi kapsamında 2 bin 100 öğrenci tribünlerdeki yerini alarak Sivasspor-Antalyaspor karşılaşmasını izledi. Bin 650’si il merkezinden, 450’si İmranlı, Zara, Akıncılar ve Yıldızeli ilçelerinden gelen öğrenciler Sivasspor’un 2-1 kazandığı mücadelede tribünlere renk kattı.
İlçelerimizden gelen öğrenciler, maç öncesinde Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı eşliğinde Valimiz Salih Ayhan’ı ziyaret etti. Öğrenciler ziyaret esnasında Valimiz Salih Ayhan’a doğum günü sürprizi yaptı. Ayhan, öğrencilerle birlikte doğum günü pastasını kesti.
Valimiz Salih Ayhan, MEB Personel Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, Temel Eğitim Genel Müdürü Cem Gençoğlu, Destek Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Çolak, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül ve Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, daha sonra il milli eğitim müdürleri ve öğrencilerle birlikte Sivasspor-Antalyaspor mücadelesini izledi. Ayhan, bakanlık bürokratları ve il milli eğitim müdürlerine Sivasspor forması hediye etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/tribunler-minik-yigidolarla-guzel/icerik/3746 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.