Tribünler Minik Yiğidolarla Isındı

Tribünler Minik Yiğidolarla Isındı

Süper Lig’in lideri Sivasspor, kendi sahasında Çaykur Rizespor ile karşı karşıya geldi. 1-1’lik eşitlikle sona eren mücadelede -7 derecede takımlarına destek olan Minik Yiğidolar tribünleri ısıttı. Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen Minik Yiğidolar Takımına Sahip Çıkıyor projesi kapsamında, Zara, Hafik ve Şarkışla’dan gelen öğrenciler Sivas’ın tarihi mekanlarını gezdikten sonra  Merkez Reşit Akif Paşa, Şehit Adnan Saka Ortaokulu, Danişment Ortaokulu, Sivas Fen Lisesi ve Şehit Muhammed Onur Demir Anadolu Lisesi, öğrencileri ile birlikte Valimiz Salih Ayhan’ı makamında ziyaret etti.
Öğrenciler daha sonra Valimiz Ayhan ve Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı ile birlikte Demir Gurup Sivasspor-Çaykur Rizespor mücadelesini izledi. 90 dakika boyunca takımlarına destek veren Minik Yiğidolar, her zamanki gibi tribünlere renk kattı. Sivasspor-Rizespor mücadelesini bin 400 Minik Yiğido izledi.
 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/tribunler-minik-yigidolarla-isindi/icerik/3997 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.