Türkiye Şampiyonu Atletizmciler Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçıyı Ziyaret Etti.

Türkiye Şampiyonu Atletizmciler Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçıyı Ziyaret Etti.

Türkiye Şampiyonu Atletizmciler Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçıyı Ziyaret Etti.

Sivas Valiliği himayesinde İl Özel İdaresi, Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğinde hayata geçirilen “Spor Sivas Projesi” okul sporlarındaki başarıya katkı sağlamaya devam ediyor. İl genelinde tüm öğrencilerin sportif faaliyetlere olan ilgisini artıran proje gelecek vadeden sporcuların motivasyonuna da katkı sağlıyor. Proje kapsamında çalışmalarını sürdüren Yahya Kemal Ortaokulu Öğrencileri, Türkiye Okullararası Özel Sporcular Atletizm Şampiyonasında büyük bir başarıya imza attı. Uzun atlamada Türkiye birincisi, 100 metre koşuda Türkiye üçüncüsü olan Ceren Duymaz, 800 metre koşuda Türkiye üçüncüsü olan Hatice Karabulut, gülle atmada ikinci olan İklim Karakartal ve uzun atlamada üçüncü olan Âmine Polat madalya sevincini Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı ile paylaştı.
 
Okul Müdürü Hakan Üçyıldız, Beden Eğitimi Öğretmenleri İdris Kor ve Sinan Bulut ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı ziyaret eden öğrenciler şampiyona hakkında bilgiler verdi. Öğrencileri ve başarılarında pay sahibi olan öğretmenleri tebrik eden Savaşçı, “hepinizi alınlarından öpüyor, kutluyorum. Bizleri gururlandırdınız. Ben sizlerin gelecekte daha büyük başarılara imza atacağınıza ve ülkemizi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil edeceğinize inanıyorum.” Dedi.
Bir süre öğrencilerle sohbet eden Savaşçı, öğrencilere Valimiz Salih Ayhan’ın hediyesi olan kitap seti takdim etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/turkiye-sampiyonu-atletizmciler-milli-egitim-mudurumuz-ebubekir-siddik-savasciyi-ziyaret-etti/icerik/3423 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.