Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesi “Biz Büyük Bir Aileyiz-Çocuklar Üşümesin” Kampanyası Düzenledi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesi “Biz Büyük Bir Aileyiz-Çocuklar Üşümesin” Kampanyası Düzenledi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesi “Biz Büyük Bir Aileyiz-Çocuklar Üşümesin” Kampanyası Düzenledi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Sivas Şubesi “Biz büyük bir aileyiz-Çocuklar Üşümesin” Adlı Anlamlı Bir Kampanya Düzenledi.
 
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşcı’nın da katıldığı kampanyada merkezde bulunan Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesinde okuyan ve hiç bir sosyal güvencesi olmayan ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giyecekler (mont, kaban, ayakkabı, kazak, gömlek, pantolon) hediye edildi. Programa; TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan, Okul Müdürü Ahmet Turan Ulutaş ve TSYD Sivas Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri ile basın mensupları katıldı.
TSYD Sivas Şubesi tarafından düzenlenen; “Biz Büyük Bir Aileyiz ?Çocuklar” kampanyasıyla ilgili olarak görüşlerini dile getiren Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşcı; “Türkiye Spor Yazarları Derneği Sivas Şubesi gerçekten olumlu ve örnek bir davranışla bir kampanya düzenledi. Bu kampanyada en önemli olay, sağ elin verdiğini sol elin görmemesi mantığı ile hareket edilmesi. TSYD’nin sloganında yer aldığı gibi cidden büyük bir aileyiz. Bizlere bu konuda destek sağlayan olumlu ve örnek davranışlar sergileyen TSYD Sivas Şubesini kutluyorum. Eğitim camiası adına kendilerine teşekkür ediyorum “dedi.
TSYD Sivas Şube Başkanı Kemal Çağlayan ise, düzenlenen kampanyada destek verenlere teşekkür etti.
Çağlayan “TSYD Sivas Şubesi olarak yönetim kurulumuzla birlikte  “Biz Büyük Bir Aileyiz -Çocuklar Üşümesin” adı altında bir kampanya düzenlemek ve bu kampanya ile hiçbir sosyal güvencesi olmayan ve geleceğimizi temsil edecek olan öğrencilerimize katkı sağlamak istedik. Kampanyamıza destek veren herkese teşekkür ediyorum. TSYD Sivas Şubesi adına bu gün olduğu gibi bundan sonra da sosyal sorumluluk projelerimiz devam edecektir. Biz Büyük Bir Aileyiz.” dedi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/turkiye-spor-yazarlari-dernegi-sivas-subesi-biz-buyuk-bir-aileyiz-cocuklar-usumesin-kampanyasi-duzenledi/icerik/4020 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.