Uzaktan Eğitime Erişim İmkânı Olmayan Öğrencilere Tablet Bilgisayar Desteği

Uzaktan Eğitime Erişim İmkânı Olmayan Öğrencilere Tablet Bilgisayar Desteği

Uzaktan Eğitime Erişim İmkânı Olmayan Öğrencilere Tablet Bilgisayar Desteği

Sivas Belediyesi, uzaktan eğitime erişim imkânı olmayan öğrenciler için internetli tablet bilgisayarların dağıtımına başladı. Tabletlerin dağıtımı için Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde program düzenlendi. Programa Valimiz Salih Ayhan, Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz ve Semiha Ekinci, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, il protokolünün önde gelen isimleri, öğrenci ve veliler katıldı.
Programda konuşan Valimiz Salih Ayhan, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’e eğitime sağladığı katkılardan dolayı teşekkür etti. Sivas Milletvekilleri Yılmaz ve Ekinci’de Başkan Bilgin’in her zaman eğitime büyük destek verdiğinin altını çizerek, salgın sürecinde uzaktan eğitim imkanlarından yararlanamayan öğrencilerin kullanımına sunulacak internet paketli tablet bilgisayarların da çok önemli olduğunu dile getirdi.
Programda 20 öğrenciye temsili olarak tablet bilgisayarları takdim edildi.
 
 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/uzaktan-egitime-erisim-imkni-olmayan-ogrencilere-tablet-bilgisayar-destegi/icerik/4316 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.