Valimiz Salih Ayhan, Hacı Mehmet Sabancı Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

Valimiz Salih Ayhan, Hacı Mehmet Sabancı Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

Valimiz Salih Ayhan, Hacı Mehmet Sabancı Anadolu Lisesinde öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Müdür Yardımcımız Dursun Yıldırım ile birlikte okulu ziyaret eden Ayhan, Okul Müdürü Savaş Korkmaz’dan okulun durumu hakkında bilgiler aldı. Daha sonra sınıfları ziyaret eden Valimiz Ayhan bir süre öğrencilerle sohbet etti. Ayhan, öğrencilere kitap hediye ederek bol bol kitap okumalarını istedi.
 
Daha sonra öğretmenler odasında okulda görevli öğretmenlerle bir araya gelen Valimiz Ayhan, öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini dinledi.
Bir süre öğretmenlerle sohbet eden Valimiz Ayhan, ardından Sivas Valiliği himayesinde Milli Eğitim Müdürlümüzce yürütülen Spor Sivas Projesi kapsamında okul salonunda çalışma yapan öğrencileri ziyaret etti. Ayhan, öğrencilerin okçuluk, Curling ve model uçak çalışmalarına da eşlik etti.
 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/valimiz-salih-ayhan-haci-mehmet-sabanci-anadolu-lisesini-ziyaret-etti/icerik/4066 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.